Półmetek ligi za nami - podsumowanie.

Po pierwszej rundzie spotkań nie ma zdecydowanego lidera. W tabeli prowadzi drużyna Napoli z 16 pkt, tuż za nimi plasuje się ekipa Nam Strzelać z 15 oczkami, a pierwszą trójkę zamyka GieKSa Kołczygłowy ze stratą trzech punktów do lidera. Najwięcej bramek zdobyła drużyna Nam Strzelać bo aż 47, a najlepszą defensywą może się pochwalić lider rozgrywek Napoli ze stratą zaledwie 15 goli.

W klasyfikacji strzelców prowadzi Kamil Oblizajek (Nam Strzelać) z 17 bramkami, tuż za nim z 14 trafieniami Jakub Bronka (Oldboys) a na trzecim miejscu podium ex aequo Krzysztof Gański (GieKSa) i Szymon Rzeźnicki (Arka) po 11 trafień.

Przed nami runda rewanżowa, która potrwa do 6 września (piątek). Tego dnia planujemy rozegrać ostatnią kolejkę (4 mecze). Wszystkim zawodnikom życzę miłej zabawy i braku kontuzji. Radosław Kowalczyk, szybkiego powrotu do zdrowia. Dziękuję za znaczną poprawę zachowania i kultury uczestników rozgrywek :)